Mazowieckie Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Warszawie, Harcerski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Mińsku Mazowieckim, Klub Turystyki Kolarskiej „Beneqteam”, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Mińsku Mazowieckim, Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim, zapraszają na turniej.

Odbywa sie on pod Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Miński, Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki.

Mazowiecki Turniej Turystyczno-Krajoznawczy jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Celem turniej jest:

• poznawanie przez młodzież piękna ziemi ojczystej, jej przeszłości i teraźniejszości,
  • popularyzowanie krajoznawstwa i turystyki jako formy aktywnego wypoczynku,
  • propagowanie kultury wycieczkowania, rozwijanie sprawności fizycznej,
  • wymiana doświadczeń i prezentacja dokonań w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa.

MTTK zal nr 1_Potwierdzenie uczestnictwa
MTTK zal nr 1a_Potwierdzenie uczestnictwa_specjalne