Uczestnicy i opiekunowie Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego – eliminacji wojewódzkich XLIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK

Koleżanki i Koledzy PTTK

W imieniu Zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego gratuluję wszystkim uczestnikom Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego osiągniętych wyników w tegorocznym turnieju. W załączeniu przesyłam tabele wyników.

Zgodnie z informacjami zawartymi w posiadanych przez nas protokołach poprzednich etapów, w Turnieju wzięło udział dotychczas  211 osób, w tym 87 członków PTTK.

Do turnieju zakwalifikowało się 34 drużyny, natomiast wzięło udział 27 drużyn. W organizowanych przez nas eliminacjach brało udział 81 osób, w tym 48 członków PTTK, z tego:

• w kategorii szkół podstawowych 13 zespołów 39 uczestników,
  • w kategorii szkół ponadpodstawowych 10 zespołów 30 uczestników,
  • w kategorii szkół specjalnych 4 zespoły – 12 uczestników.

Eliminacje odbyły się w dniach 20-21.05.2023 r. Mińsku Mazowieckim

Mazowiecki Turniej Turystyczno-Krajoznawczy był dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

Dziękujemy za udział.

Wyniki – sprawdź