A+ A A-

Konkurs „Poznajemy Ojcowiznę" na terenie Województwa Mazowieckiego w 2019 roku Wyróżniony

Konkurs realizowany jest w oparciu o Regulamin Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Województwa Mazowieckiego „Poznajemy Ojcowiznę”.

Zarząd Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK przypomina zasady organizacji eliminacji wojewódzkich konkursu:

  1. W 2019 r. eliminacje rejonowe odbędą się w Warszawie, Radomiu (Oddział PTTK „Łucznik”), Kozienicach, Płocku, Siedlcach i Żyrardowie.
  2. Jednostki z miejscowości niewymienionych powyżej, planujące organizowanie eliminacji rejonowych proszone są o poinformowanie MFO PTTK do dnia 20 stycznia 2019 roku o miejscu i terminie składania prac. Informacje prosimy przesyłać drogą mailową.
  3. Na podstawie zapisów regulaminu Konkursu, organizatorem eliminacji wojewódzkich na terenie Mazowsza jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z MFO PTTK. Prace należy przesyłać na adres: Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa (tel. 22 875-10-17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub złożyć osobiście w pok. 17, do dnia 28 lutego 2019 r.
  4. Organizatorzy etapu rejonowego mogą przysłać na eliminacje wojewódzkie po 2 prace: indywidualne, zbiorowe oraz multimedialne z każdej kategorii: szkoły podstawowe, oddziały gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne. Komisje konkursowe etapu rejonowego mogą dodatkowo wytypować do etapu wojewódzkiego jedną pracę, wybraną spośród wszystkich prac ocenianych na etapie rejonowym, bez względu na kategorię i typ szkoły.
  5. Do przekazywanych na etap wojewódzki przez organizatora eliminacji rejonowych prac uczestników należy dołączyć protokół eliminacji regionalnych. W przypadku przesyłania protokołu drogą mailową należy dokument zeskanować.
  6. Posumowanie konkursu w województwie mazowieckim odbędzie się w dniu 30.03.2019 r. w Kozienicach w czasie XI Mazowieckiego Sejmiku Krajoznawczego.

Uwaga:

  1. Niezgłoszenie prac w danej kategorii nie powoduje możliwości zgłoszenia większej ilości prac w innych kategoriach.
  2. W przypadku zgłoszenia więcej niż 2 prace w danej kategorii, zakwalifikowane zostaną pierwsze dwie prace wymienione w tej kategorii w protokole z  eliminacji regionalnych.
  3. Interpretacja zapisów niniejszego komunikatów należy wyłącznie do organizatorów eliminacji wojewódzkich.
  4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wnoszenia zmian i uzupełnień do zapisów niniejszego komunikatu.

Regulamin do pobrania:

Ostatnio zmienianywtorek, 05 luty 2019 20:39
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zaloguj się lub Utwórz konto