A+ A A-

Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy Województwa Mazowieckiego „Poznajemy Ojcowiznę” w 2016 roku

Konkurs realizowany jest w oparciu o Regulamin Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Województwa Mazowieckiego „Poznajemy Ojcowiznę”, przyjęty w 2015 roku przez Zarząd Województwa Mazowieckiego i Zarząd Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK.

Zarząd Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK ustalił następujące zasady organizacji eliminacji wojewódzkich konkursu:

 1. Etapy rejonowe Konkursu, w rejonie swojego działania, mogą organizować Oddziały PTTK, jednostki samorządu terytorialnego lub inne jednostki organizacyjne, które zgłoszą chęć organizacji do MFO PTTK.
 2. W 2016 r. etapy rejonowe Konkursu odbędą się w Warszawie, Radomiu, Kozienicach, Płocku, Siedlcach, Lipsku i Żyrardowie.
 3.  Jednostki, z miejscowości niewymienionych powyżej, planujące organizowanie etapów rejonowych Konkursu proszone są o poinformowanie MFO PTTK, do dnia 8 stycznia 2016 roku, o miejscu i terminie składania prac. Informacje prosimy przesyłać drogą mailową.
 4. Pełny wykaz organizatorów etapów rejonowych Konkursu zamieszczony zostanie po 10 stycznia 2016 r. na stronie internetowej www.mfo.pttk.pl
 5. Na podstawie zapisów regulaminu Konkursu, organizatorem Konkursu wojewódzkiego na terenie Mazowsza jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z MFO PTTK. Prace konkursowe należy przesyłać na adres: Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa (tel. 22 826 22 51 wew. 111, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć osobiście w pok. 17, do dnia 1 marca 2016 r.
 6. Organizatorzy etapu rejonowego mogą przysłać na eliminacje wojewódzkie po 2 prace: indywidualne, zbiorowe oraz multimedialne, w każdej kategorii: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Komisje konkursowe etapu rejonowego mogą dodatkowo wytypować do etapu wojewódzkiego jedną pracę, wybraną spośród wszystkich prac ocenianych na etapie rejonowym, bez względu na kategorię i typ szkoły.
 7. Do prac uczestników przekazywanych na etap wojewódzki przez organizatora etapu rejonowego należy dołączyć protokół. W przypadku przesyłania protokołu drogą mailową należy dokument zeskanować.
 8. Wojewódzka Komisja Konkursowa zbiera się w dniu 17 marca 2016 roku.
 9. Posumowanie Konkursu w województwie mazowieckim odbędzie się w maju w Kozienicach w czasie Centralnego Zlotu Laureatów OMKK PTTK „Poznajemy Ojcowiznę”.
 10. Niezgłoszenie prac w danej kategorii nie powoduje możliwości zgłoszenia większej ilości prac w innych kategoriach.
 11. W przypadku zgłoszenia więcej niż 2 prace w danej kategorii, zakwalifikowane zostaną pierwsze dwie prace wymienione w tej kategorii w protokole z eliminacji regionalnych.
 12. Interpretacja zapisów niniejszego komunikatów należy wyłącznie do organizatorów Konkursu.
 13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wnoszenia zmian i uzupełnień do zapisów niniejszego komunikatu.

Do pobrania regulamin konkursu i karta identyfikacyjna pracy

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 13 marzec 2017 21:46
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zaloguj się lub Utwórz konto