Logo
Wydrukuj tę stronę

Mazowieckie Eliminacje Wojewódzkie Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego informuję, że etap wojewódzki Konkurs Krasomówczego odbędzie się w dniu 22 października 2014 r. w Warszawie w siedzibie ZG PTTK (ul. Senatorska 11, sala konferencyjna I piętro).

Grafik eliminacji:
godz.  9.45  – rozpoczęcie przesłuchań uczestników ze szkół podstawowych,
godz. 12.00 – rozpoczęcie przesłuchań uczestników z gimnazjów,
godz. 14.30 – rozpoczęcie przesłuchań uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych.

Organizator zastrzega możliwość zmiany ww. grafiku.

Konkurs Krasomówczy zostanie przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej, dostępnym na stronie: http://www.mlodziez.pttk.pl oraz zasadami zawartymi w rozesłanym wcześniej Komunikacie.

Zgłoszenie uczestników (na załączonym druku) do eliminacji wojewódzkich należy przesłać pocztą na adres: Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa lub drogą mailową (zeskanowany dokument) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 października 2014 roku.

Do przesyłanych przez organizatora eliminacji powiatowych/rejonowych zgłoszeń uczestników na etap wojewódzki należy dołączyć protokół przesłuchań eliminacji powiatowych/regionalnych. W przypadku przesyłania protokołu drogą mailową należy dokument zeskanować.

Ostatnio zmienianywtorek, 16 wrzesień 2014 18:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK