A+ A A-

Eliminacje Województwa Mazowieckiego do Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla Dzieci i Młodzieży w 2014 roku

Komunikat dotyczący eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla Dzieci i Młodzieży na terenie Województwa Mazowieckiego w 2014 roku.

1. Organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego są:
     - Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Golubiu-Dobrzyniu
     - Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Legnicy
     - Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

2. Konkurs realizowany jest w oparciu o „Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej” przyjęty i zatwierdzony przez Organizatorów Konkursu w 2008 roku.

3. Na podstawie zapisów regulaminu Konkursu, organizatorem eliminacji wojewódzkich na terenie Mazowsza jest Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK (MFO PTTK, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa, tel. 22 826-22-51 wew. 111, 218 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Informacje dotyczące eliminacji Konkursu zamieszczane są na stronie internetowej www.mfo.pttk.pl.

4. Eliminacje wojewódzkie Konkursu odbędą się w drugiej połowie października 2014 r. (w Warszawie, ul. Senatorska 11). Dokładny termin zostanie podany do dnia 15.09.2014 r.

5. Jednostki planujące organizować eliminacje powiatowe/rejonowe Konkursu mają obowiązek poinformowania MFO PTTK o miejscu i terminie eliminacji do dnia 15.09.2014 r. Informacje prosimy przesyłać drogą mailową. Wykaz organizowanych eliminacji powiatowych/rejonowych Konkursu zamieszczony zostanie na stronie internetowej www.mfo.pttk.pl.

6. W eliminacjach wojewódzkich Konkursu wezmą udział przedstawiciele poszczególnych powiatów.

7. Organizator przesłuchań powiatowych/rejonowych Konkursu może zgłosić do eliminacji wojewódzkich maksymalnie jednego uczestnika w każdej kategorii wiekowej (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) z danego powiatu. Podstawą przypisania do danego powiatu jest siedziba szkoły, do której uczęszcza uczestnik. Niezgłoszenie żadnego uczestnika w danej kategorii nie powoduje możliwości zgłoszenia większej ilości uczestników w innych kategoriach.
Zgłoszenie uczestników do eliminacji wojewódzkich należy przesłać pocztą na adres: Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa lub drogą mailową (zeskanowany dokument) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 października 2014 roku.

8. Do przesyłanych przez organizatora eliminacji powiatowych/rejonowych zgłoszeń uczestników na etap wojewódzki należy dołączyć protokół przesłuchań eliminacji powiatowych/regionalnych. W przypadku przesyłania protokołu drogą mailową należy dokument zeskanować.

9. W przypadku zgłoszenia dwóch lub więcej osób w tej samej kategorii wiekowej z danego powiatu, zakwalifikowana zostanie osoba wymieniona na pierwszym miejscu w protokole z danych eliminacji powiatowych/regionalnych.

10. W eliminacjach wojewódzkich nie mogą brać udziału inni uczestnicy, niż wymienieni w zgłoszeniach z eliminacji powiatowych/rejonowych.

11. W przypadku dużej liczby uczestników eliminacji wojewódzkich, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przeprowadzenia eliminacji w ciągu dwóch dni.

12. Jeżeli w powiecie/rejonie zamieszkania ucznia lub jego szkoły nie są organizowane eliminacje zgłoszenie uczestnika należy kierować bezpośrednio na adres MFO PTTK 00-075 Warszawa ul. Senatorska 11.

13. Interpretacja zapisów niniejszego komunikatu należy wyłącznie do organizatorów eliminacji wojewódzkich.

14. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wnoszenia zmian i uzupełnień do zapisów niniejszego komunikatu.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 15 wrzesień 2014 09:09
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zaloguj się lub Utwórz konto