A+ A A-

Tablica upamiętniająca śp. Wojtka Koprowskiego Wyróżniony

Koleżanki, Koledzy
Drodzy Przyjaciele śp. Wojtka Koprowskiego

W tym roku - 13 września - przypada 5 rocznica śmierci Wojtka.
MFO PTTK oraz Oddział Warszawski PTTK, które powstały z inicjatywy Wojtka, wspólnie postanowili wykonać pamiątkową tablicę upamiętniającą naszego nieodżałowanego Kolegę. Tablica zostanie umieszczona w panteonie PTTK, w kościele Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na warszawskiej Chomiczówce (ul. Conrada 7).

Wiemy, że wielu z Was chciałoby symbolicznym dokonaniem wpłaty wspomóc powyższą inicjatywę. Zarząd MFO PTTK przeznaczył już na ten cel kwotę, która pokryje znaczną część kosztu wykonania tablicy. Oprócz zamówienia tablicy, jej wykonania i umieszczenia w panteonie, zamówiona zostanie także msza św. na dzień 13 września, zakupimy wieniec, który złożymy na grobie, zakupimy znicze. Zwracamy się zatem do Was - do wszystkich, którym osoba Wojtka była bliska - z prośbą o dokonanie dobrowolnej wpłaty na podane poniżej konto. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną w należyty sposób wykorzystane, tylko i wyłącznie na cel związany z rocznicą śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Mentora.

Z każdej otrzymanej od Was złotówki rozliczymy się w sposób jawny sporządzając na koniec bieżącego roku sprawozdanie, które będzie dostępne dla każdego zainteresowanego na stronie internetowej MFO PTTK oraz O/Warszawskiego PTTK.

Wpłat prosimy dokonywać na konto MFO PTTK:
Pekao SA Oddział w Warszawie, nr: 95 1240 5976 1111 0000 4745 7883
Tytułem: darowizna na działalność statutową – tablica ku pamięci śp. W. Koprowskiego

Z poważaniem
Natalia Wojtyra - prezes zarządu Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK
Jacek Trzoch - prezes zarządu Oddziału Warszawskiego PTTK

Ostatnio zmienianyniedziela, 23 sierpień 2020 20:54
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

Zaloguj się lub Utwórz konto