XIV Zlot Turystów Województwa Mazowieckiego „Puszcza Kampinoska 2013”

Zarząd MFO PTTK informuje, że w dniach 5–6 października 2013 roku odbędzie się kolejny XIV Zlot Turystów Województwa Mazowieckiego „Puszcza Kampinoska 2013”.

Zlot planowany jest na około 250 osób z programem 1- i 2 dniowym. Noclegi w zależności od kolejności zgłoszeń będą w Tułowicach lub Starej Dąbrowie.

Odpłatność za uczestnictwo w Zlocie bez transportu wynosi:
Dla członków PTTK stowarzyszonych w Oddziałach należących do MFO PTTK:
80,- zł dla osób uczestniczących w całej imprezie: wyżywienie, nocleg + atrakcje,
30,- zł dla osób nie korzystających z noclegu.
Pozostali:
90,- zł dla osób uczestniczących w całej imprezie: wyżywienie, nocleg + atrakcje,
40,- zł dla osób nie korzystających z noclegu.

Wpłatę należy dokonać na konto Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK nr:
do dnia 25 września 2013r.

Uwaga! Impreza odbędzie się niezależnie od pogody. Godzinowy program Zlotu może ulec zmianie. W przypadku rezygnacji wpisowe nie będzie zwracane.

Kontakt z organizatorem:
Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, Warszawa, ul Senatorska 11, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 501 208 569, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 501 751 756 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proponowany ramowy program zlotu

5 października 2013 roku (sobota)
1. Zlot gwiaździsty (autokary, samochody osobowe, rowery) turystów z województwa mazowieckiego do Sochaczewa (Muzeum Kolejki Wąskotorowej) godz. 10:00 – 11:00, przejazd kolejką wąskotorową na trasie Sochaczew Muzeum – stacja Kistki - Sochaczew.
2. Przyjmowanie uczestników Zlotu w Osadzie Puszczańskiej PTTK w Tułowicach od godz. 12:00
- posiłek turystyczny,
- program krajoznawczy: zwiedzanie dworu w Tułowicach oraz prywatnego skansenu w Górkach.
3. Wręczenie wyróżnień i listów gratulacyjnych Marszałka Województwa, wystąpienia organizatorów i zaproszonych gości. (godz. 15:00)
4. „Piknik Turystyczny” w Osadzie Puszczańskiej PTTK w Tułowicach:
- konkurs krajoznawczy,
- turniej piłki plażowej,
- wyścigi drezyn – stacja w Sochaczewie,
- oraz inne atrakcje
5. „Biesiada Turystyczna” w czasie biesiady występy laureatów konkursów krasomówczych, zespołów ludowych.
6. Przejazd uczestników Zlotu do miejsca zakwaterowania w Starej Dąbrowie

6 października 2013 roku (niedziela)
1. Śniadanie w miejscu zakwaterowania godz. 8:00
2. Pobyt na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego – miejscowość Granica w godz. 10:00 – 14:00
- spacer pieszy po KPN,
- zwiedzanie muzeum KPN w Granicy,
- zwiedzanie skansenu w Granicy,
- gorący posiłek około godz. 13:00,
- zakończenie Zlotu
3. Indywidualny program krajoznawczy na trasie dojazdu i powrotu do miejsca zamieszkania (np. odwiedzenie w Starej Dąbrowie dębów PTTK „Warszawa”, „Poznań”, „Kraków”).

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 27 luty 2017 21:44
(0 głosów)

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Zaloguj się lub Utwórz konto